Odstranění chloupků | Lékařské Laserové Centrum Brno | depilace laserem, odstranění chloupků laserem

Odstranění chloupků – depilace laserem

Zbavit se nežádoucích chloupků jednou provždy je nyní velice jednoduché. Budete tak moci zapomenout na nepříjemné bolestivé vytrhávání nebo pravidelné holení. Obzvláště v místech, kde je klasický způsob odstraňování chloupků obtížný nebo nepříjemný, jako jsou třísla, podpaží nebo obličej, Vám laserové odstranění v mnohém usnadní život.

Jak to funguje

Pomocí laseru se trvale naruší zárodečné buňky cibulek chloupků a tím se již nikdy neobjeví na místech, kde je nechcete mít. Aby se daly chloupky odstranit, musí být tmavší než okolní kůže. Před odstraněním chloupků laserem by se také neměly alespoň 2 měsíce vytrhávat, ale pouze holit.

Odstranění chloupků v obličeji

Chloupky v obličeji trápí především „jižní“ typy s tmavými vlasy a obočím, ale objevují se jako důsledek hormonální dysbalance i u všech ostatních typů pleti.
Umíme odstranit nejen nelíbivý „knírek“ nad horním rtem, který dokázal ubrat na kráse nejedné ženě, ale upravujeme také hranici vlasového podrostu, modelujeme obočí, odstraňujeme chloupky na tvářích, bradě a krku.
Ošetření je třeba opakovat nejméně třikrát. Faktický počet ošetření se bude odvíjet od Vaší hormonální hladiny.

Pleť se před ošetřením chladí, přesto je po ošetření lehké zčervenání a to po několika minutách zmizí a Vy můžete pokračovat v každodenních aktivitách. V letních měsícíh doporučujeme chránit ošetřená místa krémem s UV faktorem.

Odstranění chloupků na těle

Nemuset si tak už nikdy holit nohy - sen nejedné ženy se může stát realitou. Ošetření laserem stačí obvykle provést pouze dvakrát v rozmezí půl roku a chloupky jsou pryč – navždy.
Stejně tak lze snadno odstranit chloupky v tříslech a podpaží nebo na hýždích. V těchto místech je třeba ošetření opakovat zhruba čtyřikrát vždy v tříměsíčním intervalu.
Muže zase jistě potěší možnost zbavit se ochlupení na zádech nebo hrudníku. K úplnému vymizení chloupků je návštěva nutná minimálně čtyřikrát a to vždy během tří až šesti měsíců.

Objednávka

Na zákrok se můžete objednat 2-3 týdny předem na telefonním čísle 542 211 719.

Neváhejte a objednejte se k nám na telefoním čísle

+420 542 211 719