Neinvazivní liposukce | Lékařské Laserové Centrum Brno, ostranění znamének, jizev, chloupků, liposukce

Neinvazivní liposukce

Je rychlá, bezbolestná a bezpečná metoda s progresivními výsledky po každém ošetření. Tento postup je určen k jemnému domodelování křivek těla. Každý zákazník nejprve absolvuje vstupní konzultaci, kde jsou stanoveny realistické cíle, předpokládaná cenová kalkulace a časový harmonogram jednotlivých ošetření.

Výhody této metody jsou:

  • Klient je aktivním tvůrcem modelace vlastní postavy. Sám si určuje počet ošetření, jejich frekvenci a intenzitu aplikované energie. Personál je pouze prostředníkem mezi klientem a jeho cíly.
  • Po ošetření není zapotřebí rekonvalescence.
  • Zdravotní stav klienta není limitujícím faktorem provádění úkonů. Tyto zákroky lze provádět například u diabetiků, hypertoniků, pacientů s dlouhodobou medikací apod.
  • Bez následků, nevznikají žádné jizvy či jiné poškození integrity kůže

Jak to funguje?

Vysokofrekvenční a mechanické energie jsou kumulované v nepřetržitě chlazené koncovce přístroje, která měkce přiléhá ke kožnímu povrchu. Energie prostupuje povrchovými vrstvami kůže a dosahuje maximální interakce s buňkami v hloubce cca 1,5 cm. Zde způsobuje destrukci membrán tukových buněk (adipocytů), reaguje s vazivovými septy a ovlivňuje reodynamické poměry . Výsledkem je úbytek tukové (lipidové) vrstvy, založené na principu řízeného zániku buněk tukové tkáně - apoptosou.

Neváhejte a objednejte se k nám na telefoním čísle

+420 542 211 719